Контакт-центр (0412) 558 004, (067) 33 38 104
 
Контакт-центр (0412) 558 004, (067) 33 38 104

Підключити газ

10.01.2020 / 14:59

Поради тим, хто збирається встановити або замінити газове обладнання

  • АТ «Житомиргаз» згідно з законодавством здійснює планове технічне обслуговування системи газопостачання внутрішньобудинкового газового обладнання, виконує сервісне обслуговування деяких видів імпортного газового обладнання та повірку спрацьовування сигналізаторів газу за окремими договорами.
  • При встановленні, заміні газового котла обов’язковою умовою є надання акта придатності до експлуатації димових та вентиляційних каналів. Такі акти надають спеціалізовані організації, які мають відповідні ліцензії та дозволи на виконання даного виду робіт.
  • У разі залучення до виконання робіт зі встановлення або заміни газового обладнання іншого підрядника (не АТ «Житомиргаз») необхідно впевнитись, що він має всі підстави для виконання таких робіт. Для цього треба перевірити наявність в нього діючих дозволів та ліцензій на виконання робіт на об’єктах підвищеної небезпеки.
  • При виконанні робіт зі встановлення або заміни газового обладнання інший підрядник (не АТ «Житомиргаз») повинен надати замовнику пакет дозволів та ліцензій, договір про надання послуг, калькуляцію послуг та матеріалів, проектну документацію погоджену з АТ «Житомиргаз», договір з АТ «Житомиргаз» про надання послуг технічного нагляду, сертифікати на матеріали, після виконання робіт – акт виконаних робіт, пакет виконавчо-технічної документації.
  • У будь-якому випадку, згідно з чинним законодавством, підключення об’єктів газопостачання до Єдиної газотранспортної системи України та її обслуговування здійснює виключно АТ «Житомиргаз» за наявності виконавчо-технічної документації на додаткове встановлення, заміну газового обладнання.
  • У разі виконання робіт зі встановлення або заміни газового обладнання іншими підрядниками послуги з надання технічних умов, погодження проектної документації, здійснення технічного нагляду, підключення до Єдиної газотранспортної системи України, які надає виключно АТ «Житомиргаз», є платними та здійснюються на підставі укладених договорів, як з іншими підрядниками, так і безпосередньо з замовниками.