Контакт-центр (0412) 558 004, (067) 33 38 104
 
Контакт-центр (0412) 558 004, (067) 33 38 104
13.05.2014 / 22:45
Як встановити газовий лічильник
Перевага наявності газових лічильників полягає в тому, що Ви маєте можливість розраховуватися за природний газ відповідно до реальних обсягів його споживання. Це значно економить кошти і дає можливість контролювати витрату газу.

Щодо встановлення газового лічильника необхідно звернутися до ПАТ «Житомиргаз». Отримати консультацію можна в телефонному режимі, звернувшись до районного управління компанії. Координати відділу у Вашому районі, Ви також можете знайти у розділі Контакти наших служб.

Якщо Ви ще не приєднані до системи газопостачання, перейдіть у розділ Приєднатися до газових мереж.

Безкоштовне встановлення лічильника

Безкоштовне встановлення лічильників газу ПАТ «Житомиргаз» проводить за встановленим графіком: у визначений період лічильники встановлюються споживачам з певними видами газового обладнання.

Безкоштовні лічильники газу повинні бути встановленні споживачам в такі терміни:

  • якщо природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі  (встановлена газова плита та газова колонка) – до 1 січня 2016 року;
  • якщо природний газ використовується тільки для приготування їжі (встановлена лише газова плита) – до 1 січня 2021 року.

Для тих споживачів, які використовують природний газ для опалення, підігріву води і приготування їжі, встановлення безкоштовних лічильників здійснювалося до 1 січня 2012 року.

Якщо у встановленні строки споживач не встановить лічильник газу за свій рахунок, а також не погодиться на встановлення безкоштовного лічильника, відповідно до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16.06.2011 № 3533-VI, постачання природного йому буде припинено.

Встановити лічильник власним коштом

Як відбувається встановлення лічильника

Що перевіряє фахівець газового господарства перед встановленням лічильника

Як підготувати приміщення

Експлуатація лічильника

Повірка і ремонт лічильника

Експертиза лічильника